Termin
20 marca 2020 roku

Przewodniczący Komitetu Naukowego
prof. dr hab. n. med. Piotr Wysocki
prof. dr hab. n. med. Maciej Krzakowski

Warunki uczestnictwa
Udział w konferencji jest bezpłatny. Konferencja jest skierowana wyłącznie do osób przygotowujących się do egzaminu specjalizacyjnego z onkologii klinicznej, które opłaciły aktualną składkę członkowską PTOK.
Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji powyższej informacji.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Organizatorem.

 

Konferencja wirtualna

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju informujemy, że konferencja zmienia formułę z tradycyjnej na formułę Virtual Meeting. Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w konferencji, mogą w niej uczestniczyć w tej formie.

Proponowana forma konferencji obejmuje różnorodne wspierane technologicznie rozwiązania, pozwalające nie tylko na bierne uczestnictwo w wykładzie lub seminarium, ale na aktywną partycypację przez zadawanie pytań.

Uczestnik może wybrać możliwość uczestniczenia w całej konferencji w czasie rzeczywistym z możliwością włączenia się w jej przebieg poprzez zadawanie pytań na czacie moderowanym albo może zdecydować się na uczestnictwo tylko w wybranych sesjach/wykładach.

 

Punkty edukacyjne
Uprzejmie informujemy, że za udział w konferencji zostaną przyznane punkty edukacyjne.

Certyfikaty
Certyfikaty uczestnictwa zostaną wysłane po zakończeniu konferencji na adresy e-mailowe podane podczas rejestracji na konferencję.
Istnieje możliwość samodzielnego wydruku* certyfikatu po konferencji za pośrednictwem elektronicznego systemu rejestracji — szczegóły poniżej.

Wydruk certyfikatu

  1. W celu wydrukowania certyfikatu prosimy zalogować się na swój profil w elektronicznym systemie rejestracji, wybierając zakładkę Rejestracja

  2. Z menu znajdującego się po lewej stronie prosimy wybrać Wydruk certyfikatu.

  3. Prosimy kliknąć Pobierz certyfikat.

  4. Wygenerowany certyfikat, gotowy do wydruku, pojawi się w nowym oknie.

  5. Prosimy kliknąć Drukuj.

*Dotyczy osób, które samodzielnie zarejestrowały się w systemie (posiadają dane logowania do systemu rejestracji na konferencję).

 

Infarma

Copyrights © 2020 Via Medica